Invention Office

deprem
arge-3
arge-4
arge-5
arge-1
Bitmeyen Yolculuk!

1970’ li yıllardan itibaren kendi makine ve kalıplarını tasarlayıp imal eden firmayız. Sadece ürüne yönelik değil, ürünü imal ettiğimiz makinelerimize yönelik de ar-ge çalışmalarını sürdürüyoruz. Elde ettiğimiz gelirlerden her yıl en büyük payı ar-ge çalışmalarına ayırıyoruz.

Mühendis Beyinler!

Kalite yönetim sistemleri entegrasyonu ile sürekli gelişimi hedefliyoruz. Sadece ar-ge departmanında değil, kaizen sistemimiz ile tüm süreçlerde mühendis beyinleri destekliyor ve yetiştiriyoruz.

Ar-Ge Merkezi!

2019 yılında temelini attığımız ve fabrikamızda ayrı bir alanda inşa ettiğimiz Ar-Ge binamızın adını “INVENTION OFFICE” olarak belirledik. Sanayi Bakanlığı tarafından verilen Ar-Ge Merkezi belgemiz ile çalışmalarımızı sistematik olarak sürdürüyoruz. Üniversiteler ile yaptığımız iş birlikleriyle Tübitak, Kosgeb vb. devlet fonu ile desteklenen çağrılara başvurarak sadece sektörümüz için değil ülkemiz için de ar-ge çalışmaları yapıyoruz.
Milli Savunma Bakanlığı, SAHA Aselsan, Roketsan ve savunma sanayine yönelik çalışmalar yapan kurum ve kuruluşların onaylı tedarikçi listesinde yer alarak bu kuruşların çalışmalarına destek oluyoruz.