MENÜ
KARTAL GRUP
KAYDIR

MİSYONUMUZ, VİZYONUMUZ, DEĞERLERİMİZ

 

MİSYON
Yarım asrı aşkın süredir edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile başta Türk sanayisinin ihtiyacı olan şekillendirilmiş parçaları üretiyoruz.
 

VİZYON
Daima üreten, yatırımları ile büyüyen ve Türkiye’ye değer katan küresel bir aktör olmak.
 

HEDEFİMİZ
Sahip olduğumuz saygınlıktan ödün vermeden faaliyet gösterdiğimiz her alanda global oyuncu olmak ve Türk sanayisinin gelişimine öncü firma olarak katkıda bulunmak.
 

 

DEĞERLERİMİZ

Liderlik
Var olduğumuz tüm sektörlerde öncü ve lider firma olmak için durmadan üreteceğiz.


Kalite ve Performans
Ürün ve hizmetlerimizi; uluslararası belirlenen standartlar da müşterilerimize sunmak ve takip ettiğimiz parametreler ile performansımızı artırmak için çalışacağız.

 

Gelişim, Değişim
Sektörümüzdeki ve teknolojideki gelişmeleri / yenilikleri takip ederek yeteneklerimizi geliştirecek, firmalarımızın güncel kalmasını sağlayacağız.

 

İnsan
Şirket içi ve şirket dışı tüm muhataplarımıza karşı dürüst ve saygılı olmak ortak değerimizdir. Kendisini sürekli yenileyen, daha iyisini üretmek için mücadele eden bireyler olmak ve yetiştirmek grubumuzun ortak paydasıdır.
Odaklandığımız hedeflere çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin ekip çalışması ile ulaşabileceğini bilerek hareket ediyoruz.
Kimsenin dini, kökeni veya cinsiyeti gibi eşitliğe aykırı unsurları işe alım politikalarımızda barındırmıyor, performans verilerini ve liyakati esas alarak ilerliyoruz.


Çevre
Doğanın ve canlıların korunması için yasal sorumluluklarımızın ötesinde çalışacağız. Çevre bilincimizin artması ve sahip olduğumuz öz kaynakları tüketmemek için mücadele edeceğiz.

BİZDEN HABERLER