MENÜ
KARTAL GRUP
KAYDIR

Kurumsal

Tarihçemiz

Kartal Bombe Sanayi (KBS), 1940 yılında merhum Mehmet KARTAL’ ın Karaköy Kalafat meydanında bakıma gelen gemilerin bakım & onarım işlemlerini gerçekleştirmesi ile sektördeki yolculuğuna başlamıştır. Bu tamirat işlemleri sırasında ortaya çıkan metallerin şekillendirilmesi ihtiyacı üzerine bugünkü uzmanlık alanlarından olan bombe ve bombeli ürünler imalatında yoğunlaşarak sektördeki yolculuğuna yön vermiştir.

Detaylı Bilgi

Kurucumuz

1940’lı yıllarda Topkapı Perşembe Pazarında iş hayatına başlayan, edindiği bilgi ve tecrübe ile “KARTAL PRES” firmasını kurarak bugün gelinen noktaya ışık tutan, sanayii aşığı kurucumuz merhum Mehmet KARTAL’ ı saygı ve özlemle anıyoruz.

Detaylı Bilgi


 

Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz

Yarım asrı aşkın süredir edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile başta Türk sanayisinin ihtiyacı olan şekillendirilmiş parçaları üretiyoruz.

Detaylı Bilgi

 

Ekibimiz

Sizlere daha iyisini ulaştırmak ve üretmek için cinsiyet, mezuniyet durumu, yaka rengi gibi ayrımları fark etmeksizin tüm arkadaşlarımız ile var gücümüzle çalışıyoruz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Etik Davranış Kurallarımız

Dürüstlük
Tüm paydaşlarımız ile yürüttüğümüz iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde dürüstlük prensibini temel alarak doğruluk, iş ahlakı ve samimiyet değerlerini hiç unutmadan ve her geçen gün daha değerli kılarak hareket ederiz.

Detaylı Bilgi

Kartal Grup

KBS’ nin yaptığı yatırımlar ile kurulmuş ve Kartal ailesinin yöneticiliğini üstlendiği, içerisinde; imalat, savunma sanayi, enerji ve dış ticaret gibi şirketleri barındıran bir şirketler grubudur. 

Detaylı Bilgi

BİZDEN HABERLER