Kalite denildiği zaman akla ilk gelen firma olma özelliğini kurulduğu ilk günden bugüne dek hep koruyan ve geliştiren KBS, sürekli gelişimin dünya üzerindeki en büyük örneklerindedir. Kalite bilinci, kurumun sahip olduğu organizasyon yapısı sayesinde beyaz/mavi/gri yaka fark etmeksizin tüm çalışanlar tarafından benimsenmiş bir olgudur. “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışı ile üretim yapan KBS, çalışanlarını sürekli eğiterek, kalite çemberinin birer parçası haline getirmektedir. Önce çalışan kalitesi ile sürekli gelişimin olacağına inanılan KBS’de herkes yaptığı işin kırmızı baretlisidir.

Dünyanın her noktasına ürün ve hizmet sunan KBS, müşteri memnuniyetinin değerini bilerek sürekli gelişimini şekillendirmektedir. Teknolojik yatırımların hiç kız kesmediği KBS’de, ortaya konulan ürünler sadece uluslararası standartlara göre değil, daha sıkı toleransları olan KBS iç toleranslarına göre tam doğru olarak üretilmektedir.  İnsan ve teknolojik yatırımların mükemmel bileşkesi olarak üretilen ürünler, KBS ailesi için her zaman gurur vericidir.

Müşteri ve third party beklentilerini karşılamakla kalmayıp, hem kendimizi hem sunduğumuz ürün ve hizmet ile ülkemizi geliştiriyoruz. Her zaman ilkleri başaran firma KBS, üretimlerini gerçekleştirirken kullandığı kalite belgeleri ile de küresel pazarın en güçlü tedarikçisi olma konumunu hiç terk etmemiştir.

 

SAHİP OLDUĞUMUZ KALİTE BELGELERİMİZ

IS0 9001
ASME U, U2, S, NB STAMP
AD 2000 Merkblatt W0, 97/23EC ANNEX SEC 4.3
AD 2000 Merkblatt HP0, 97/23EC ANNEX SEC 3.1
ISO 3834-2
GOST-R

 

KONTROL ve TESTLER

Third party misyonu ile görevlerini sürdüren KBS’nin kalite ekibi, kontrolleri ve gerekli testleri her sipariş numarası için yapmaktadır. Kullanılacak tüm teçhizatlar, akredite kurumlar tarafından kalibre edildikten sonra kullanılmakta ve periyodik olarak takibi yapılmaktadır. İstenilmeden istenileni sunan KBS, ürettiği ürünlerin raporlarını müşterilerine ürün ile teslim ettiği gibi, talep halinde gerçekleştirilen tahribatlı ve tahribatsız tüm testlerin raporlarını da müşterilerine sunmaktadır. Teklif aşamasında belirtmek kaydı ile kontroller, VOC ve/veya COI denetimleri 3. bir bağımsız denetim kuruluşu tarafından gerçekleştirilebilir.