MENÜ
KARTAL GRUP
KAYDIR

Invention Office

Bitmeyen Yolculuk!

1970’ li yıllardan itibaren kendi makine ve kalıplarını tasarlayıp imal eden firmayız. Sadece ürüne yönelik değil, ürünü imal ettiğimiz makinelerimize yönelik de ar-ge çalışmalarını sürdürüyoruz. Elde ettiğimiz gelirlerden her yıl en büyük payı ar-ge çalışmalarına ayırıyoruz.

Mühendis Beyinler !

Kalite yönetim sistemleri entegrasyonu ile sürekli gelişimi hedefliyoruz. Sadece ar-ge departmanında değil, kaizen sistemimiz ile tüm süreçlerde mühendis beyinleri destekliyor ve yetiştiriyoruz.

Ar-Ge Merkezi!

2019 yılında temelini attığımız ve fabrikamızda ayrı bir alanda inşa ettiğimiz Ar-Ge binamızın adını “INVENTION OFFICE” olarak belirledik. Sanayi Bakanlığı tarafından verilen Ar-Ge Merkezi belgemiz ile çalışmalarımızı sistematik olarak sürdürüyoruz. Üniversiteler ile yaptığımız iş birlikleriyle Tübitak, Kosgeb vb. devlet fonu ile desteklenen çağrılara başvurarak sadece sektörümüz için değil ülkemiz için de ar-ge çalışmaları yapıyoruz.
Milli Savunma Bakanlığı, SAHA Aselsan, Roketsan ve savunma sanayine yönelik çalışmalar yapan kurum ve kuruluşların onaylı tedarikçi listesinde yer alarak bu kuruşların çalışmalarına destek oluyoruz.

BİZDEN HABERLER